Skip links

Şirket Profili

Robuss® - Üstün Alman Teknolojisi İle Üretilmiş İmplant

Robuss İmplant Şirket Profili​

Robuss İmplant, premium diş replasman çözümleri konusunda global tercihiniz olmak için taahhüt altındadır. Gülüşleri yaratmanın ötesine geçerek özgüveni geri kazandırır. İmplant, restoratif ve rejeneratif diş hekimliği alanlarında bir global lider olan Robuss İmplant, önde gelen klinikler, araştırma enstitüleri ve üniversitelerle işbirliği yaparak diş replasmanı ve restorasyonunda kullanılmak üzere dental implantlar, aletler, protezler, doku ve kemik rejenerasyon biyomalzemeleri üzerine araştırma yapmakta ve üretim gerçekleştirmektedir.

Teknolojik ilerlemeler, diş hekimliğini temelinden değiştirmektedir. Robuss İmplant, geleneksel tedavi ve dijital iş akışları için kılavuz cerrahi, intraoral tarama ve CAD/CAM restorasyonları da dahil olmak üzere geniş bir ürün ve çözüm yelpazesi sunmaktadır.

Robuss İmplant olarak, kalitede tutkunuz ve en iyi hasta sonuçlarını elde etme arzunuzla aynı paydalardayız. Yıkıcı ve kanıta dayalı yenilikler, sizi güvende hissettirmenin tek sebebi değildir. 60 yılı aşkın deneyime sahip, yetenekli ve motivasyonu yüksek ekibimiz, iş ortaklığı, eğitim ve küresel destek alanlarında size hizmet etmeye adanmıştır.

Robuss İmplant, size sağladığı güvenilirlik, mükemmellik ve destek ile hayatınızı değiştirmeye ve gülümsemenizi yeniden kazandırmaya hazırdır.